תודה רבה שבחרת להצטרף למסלול החברתי של הישראמן לגיוס כספים לעמותת צעדים קטנים הפועלת למען ילדים חולי ניוון שרירים דושן ובקר.
עמותת צעדים קטנים היא היחידה בארץ הנותנת למשפחות החולים מענה הוליסטי  הן באמצעות קידום מחקר למציאת טיפול למחלה והן באמצעות הרחבת המענים שהמשפחות מקבלות במסגרת מערך התמיכה במשפחות החולים המתמודדים יום יום עם המחלה.

השנה בחרנו לייעד את גיוס הכספים מהקמפיין למימון פעילות גלישה ייחודית לילדים החולים במחלה. זהו מיזם ייחודי בארץ ופורץ דרך שאנו גאים להיות הראשונים שחושפים את הילדים לפעילות המקסימה הזו.

 
חשוב שתשתפו עם התורמים שלכם שניתן לתרום לקמפיין בדרכים נוספות כמו העברה בנקאית, שיקים לפי הפרטים בקישור המצורף  וכן בביט או פייבוקס למס' הטלפון 054-6345634. במקרים אלו חשוב לעדכן אותנו על התרומה על מנת שנשייך אותה ידנית לקמפיין שלך.
כל התרומות מוכרות במס ולעמותה כל האישורים הנדרשים על מנת לאפשר תרומה מחברות/ארגונים.
בנוסף, מצורפים מספר קישורים למידע על המחלה וסרטונים על כמה מהמיזמים הנוספים והמיוחדים של העמותה אותם ניתן לשתף בקמפיין שלך:
לסיוע בפתיחת עמוד לקמפיין או כל מידע נוסף ניתן לפנות לירדן בטלפון 050-5535563 /במייל yarden@littlesteps.org.il או לטלי בטלפון 054-6345634/ במייל tali@littlesteps.org.il
אימונים מהנים ונתראה בתחרות.